Vítejte ve Vodním světě Kolín

Vodní svět Kolín

Bohaté možnosti sportovního vyžití, zábavy, relaxace a služeb, zkrátka pro každého něco - to je Vodní svět Kolín.

Vodní svět Kolín vznikl v roce 2006 přestavbou plaveckého stadionu na moderní aquapark evropského střihu. K dispozici je zde venkovní i vnitřní areál, sportoviště, relaxační služby ve vodě i na suchu + bohatě vybavené zázemí aquaparku.

Atrakce: Vnitřní plavecký bazén 25 m, prostorný venkovní bazén 50 m, vnitřní tobogán 75 m, venkovní tobogán 45 m, trojskluzavka, dětské bazény a brouzdaliště, relaxační bazén, vlnobití, dětské skluzavky, vířivky, večerní plavání při hudbě, parní kabina.

Služby: Vnitřní a venkovní aquapark, fitness, tenis, plážový volejbal, solná jeskyně, sauna, horký vzduch, solarium, masáže, plavecká škola pro kojence a batolata, bar, restaurace, kavárna, cukrárna.

Vytvořeno: 30.4.2015 17:11:54

Kurzy plavání

Vážení rodiče,
obracíme se s informací na vás, kteří máte děti v cyklické výuce plavání ve Vodním světě. S docela nemilým překvapením jsme zjistili, že jste byli osloveni bez předchozího jednání s námi paní Hraničkovou, jež zastupuje toto podnikání ve Vodním světě, a to neúplnou, zavádějící informací.
Jejímu sdělení chybí to nejzásadnější – že výuka plavání bude bez přerušení pokračovat se stejnou odborností, v minimálně stejné kvalitě, ale silami odborně školeného personálu Vodního světa jako takového.
Proč jsme k této změně přistoupili?
Po zralé úvaze vedení Správy městských sportovišť rozhodlo o zajišťování této služby pro školy svépomocí – čili městkou organizací, nikoliv soukromým subjektem. Toto rozhodnutí se nám jeví jako velmi koncepční, protože právě v těchto žácích vidíme naše potencionální budoucí zákazníky, a proto je pro nás budování jejich pozitivního vztahu k plavání (či vodě) velice důležité. A kdo jiný než provozovatel Vodního světa může mít na tomto větší zájem?
Rovněž víme, že cena je pro mnoho žáků, potažmo pro jejich rodiče rozhodujícím faktorem, zda se výuky zúčastní, či nikoliv. Taktéž školy si výuku plavání v rámci školního vzdělávacího programu často nemohly dovolit a přesouvají ji do odpoledních kroužků, kde je plávání na bázi dobrovolnosti. V tomto směru jsme podnikli kroky ke zpřístupnění dané služby pro větší množství žáků a zlevnili kurz plavání, což jsme v minulosti mohli jen stěží ovlivnit.
Budeme využívat moderní metody výuky plavání, jež se budou podobat škole hrou.
Tato změna je pozitivní také v tom, že vychází ze spontánní a dlouhodobě prezentované iniciativy kolektivu pracovníků Vodního světa. Mají jasnou představu, jak vylepšit dosavadní stav a těší se na výuku dětí. Jsme si jisti, že vy, rodiče dětí, budete s výukou spokojeni. Zahájíme ji „v novém“ již o letních prázdninách 2015.

Jak jste se o našem areálu dozvěděli?

jsem z Kolínska, znám areál již déle32,33 %
jsem z Kolínska, znám areál již déle
z rádia10,25 %
z rádia
z novin6,78 %
z novin
z billboardu6,75 %
z billboardu
z webových stránek17,05 %
z webových stránek
z Facebooku7,78 %
z Facebooku
od přátel19,07 %
od přátel

Počet hlasujících: 5942

Omezení aquaparku
17:30 - 18:15plavecký bazén
8:50 - 9:20plavecký bazén
Všechna dnešní omezení
Otevírací doba aquaparku
dnes06:00 - 21:00
zítra10:00 - 21:00
24.05.10:00 - 21:00
25.05.06:00 - 21:00
26.05.08:00 - 21:00
Aktuální počasí
18 °C
Teplota vody:

plavecký bazén28 °C
dětský bazén31 °C
vířivky35 °C