Vítejte ve Vodním světě Kolín
Důležité upozornění!!!! Hodiny VODNÍHO AEROBIKU se od 2. 7. přesouvají na LETNÍ PLOVÁRNU ( příchod vnitřní pokladnou) a začátek bude vždy v 19 hod (v případě špatného počasí zůstává ve vnitřním bazénu) ------ Maminky kojenců a batolat - od 10. července pořádáme "Letní intenzivní kurz" pro Vaše děti. Více si přečtěte v sekci Plavecká škola/ Kojenci a batolata --------- Máme pro Vás letní překvapení - "Dny krášlení" - bližší informace v "Novinkách" --------- V levém dolním rohu si můžete ověřit platnost a stav kreditu na Vašich permanentních kartách.

Plavání kojenců a batolat

Plavecká škola Vodní svět – kurz Delfínek Mimi

PLAVÁNÍ RODIČŮ S DĚTMI OD 7 MĚSÍCŮ DO 3 LET

Kurz Delfínek MIMI doplňuje naši nabídku úspěšných kurzů Delfín a Delfínek. Delfínek MIMI je určen pro miminka od sedmi měsíců do tří let.

Prostředí kurzů "plavání" kojenců a batolat představuje velmi pestrou škálu stimulačních podnětů, které dítě motivují ke spontánnímu pohybu. Vodní prostředí má velký vliv na otužování dětí, příznivě ovlivňuje rozvoj rovnováhy a koordinaci pohybů od jejich raného vývoje. Plavání rodičů s dětmi je příjemným společně stráveným časem, který přináší radost všem členům rodiny.

Výuka probíhá hravým a citlivým přístupem pod vedením zkušených lektorek Plavecké školy Vodní svět. Aktivity ve vodním prostředí jsou plně přizpůsobeny dosažené úrovni psychomotorického vývoje dítěte daného věku.

Termíny kurzů

Letní intenzivní kurz od 10. července - 16. července 2017 - od pondělí do neděle každé ráno od 08:00-09:00

  • 08:00-08:30 začátečníci-miminka od ukončeného šestého měsíce do 12 měsíců
  • 08:30-09:00 pokročilí z předchozích kurzů-miminka od ukončeného šestého měsíce do 18 měsíců

Přihlašovací formulář - ke stažení (do přihlášky prosím uveďte čas kurzu)
Návštěvní řád - ke stažení