Vítejte ve Vodním světě Kolín
Dne 13. a 14. 5. 2017 budou ve Vodním světě plavecké závody, podrobnější informace si přečtěte v sekci "NOVINKY" ------- Již brzy si budete moct ověřit platnost a stav kreditu permanentních karet přímo na našich stránkách ----- Plaveme s ČPZP - bližní informace najdete v Novinkách. ---------- Platnost kreditu na přenosných permanentních kartách Vodního světa Kolín je 24 měsíců od posledního nabití.

Plavání kojenců a batolat

Plavecká škola Vodní svět – kurz Delfínek Mimi

PLAVÁNÍ RODIČŮ S DĚTMI OD 7 MĚSÍCŮ DO 3 LET

Kurz Delfínek MIMI doplňuje naši nabídku úspěšných kurzů Delfín a Delfínek. Delfínek MIMI je určen pro miminka od sedmi měsíců do tří let.

Prostředí kurzů "plavání" kojenců a batolat představuje velmi pestrou škálu stimulačních podnětů, které dítě motivují ke spontánnímu pohybu. Vodní prostředí má velký vliv na otužování dětí, příznivě ovlivňuje rozvoj rovnováhy a koordinaci pohybů od jejich raného vývoje. Plavání rodičů s dětmi je příjemným společně stráveným časem, který přináší radost všem členům rodiny.

Výuka probíhá hravým a citlivým přístupem pod vedením zkušených lektorek Plavecké školy Vodní svět. Aktivity ve vodním prostředí jsou plně přizpůsobeny dosažené úrovni psychomotorického vývoje dítěte daného věku.

Termíny kurzů

2. května - 27. června 2017 (každé úterý, celkem 8 lekcí)

  • 08:30 - 09:00 - obsazen
  • 09:00 - 09:30 - pro dětičky od 2 let-3 let
  • 14:00 - 14:30 - miminka od ukončeného šestého měsíce do 12 měsíců - obsazen
  • 14:30 - 15:00 - pro dětičky 12 měsíců do 2 let

Maximální obsazenost je 10 dětí s doprovodem.

Cena kurzů Delfínek mimi: 1500 Kč

Přihlašovací formulář - ke stažení (do přihlášky prosím uveďte čas kurzu)
Návštěvní řád - ke stažení