Vítejte ve Vodním světě Kolín
V NEDĚLI 20.8.2017 SE NEKONÁ HODINA AQUA AEROBICU--------PLAVÁNÍ TĚHOTNÝCH ZAČNE V PRŮBĚHU ZÁŘÍ 2017--------Víte, že můžete využít beach volejbal, tenis, minigolf i dětské dopravní hřiště z letní plovárny?! Více informací v NOVINKÁCH -------- PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OBSAZEN ----- Organizované skupiny při minimálním počtu 10 dětí si během letních školních prázdnin ve dnech úterý a čtvrtek v čase 9:00 - 10:30 hod mohou rezervovat dětské dopravní hřiště.

Plavání kojenců a batolat

Plavecká škola Vodní svět – kurz Delfínek Mimi

PLAVÁNÍ RODIČŮ S DĚTMI OD 7 MĚSÍCŮ DO 3 LET

Kurz Delfínek MIMI doplňuje naši nabídku úspěšných kurzů Delfín a Delfínek. Delfínek MIMI je určen pro miminka od sedmi měsíců do tří let.

Prostředí kurzů "plavání" kojenců a batolat představuje velmi pestrou škálu stimulačních podnětů, které dítě motivují ke spontánnímu pohybu. Vodní prostředí má velký vliv na otužování dětí, příznivě ovlivňuje rozvoj rovnováhy a koordinaci pohybů od jejich raného vývoje. Plavání rodičů s dětmi je příjemným společně stráveným časem, který přináší radost všem členům rodiny.

Výuka probíhá hravým a citlivým přístupem pod vedením zkušených lektorek Plavecké školy Vodní svět. Aktivity ve vodním prostředí jsou plně přizpůsobeny dosažené úrovni psychomotorického vývoje dítěte daného věku.

Termíny kurzů

Letní intenzivní kurz od 10. července - 16. července 2017 - od pondělí do neděle každé ráno od 08:00-09:00

  • 08:00-08:30 začátečníci-miminka od ukončeného šestého měsíce do 12 měsíců
  • 08:30-09:00 pokročilí z předchozích kurzů-miminka od ukončeného šestého měsíce do 18 měsíců

Přihlašovací formulář - ke stažení (do přihlášky prosím uveďte čas kurzu)
Návštěvní řád - ke stažení