Vítejte ve Vodním světě Kolín
V NEDĚLI 20.8.2017 SE NEKONÁ HODINA AQUA AEROBICU--------PLAVÁNÍ TĚHOTNÝCH ZAČNE V PRŮBĚHU ZÁŘÍ 2017--------Víte, že můžete využít beach volejbal, tenis, minigolf i dětské dopravní hřiště z letní plovárny?! Více informací v NOVINKÁCH -------- PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OBSAZEN ----- Organizované skupiny při minimálním počtu 10 dětí si během letních školních prázdnin ve dnech úterý a čtvrtek v čase 9:00 - 10:30 hod mohou rezervovat dětské dopravní hřiště.

Plavecká škola

Tým plavecké školy tvoří zkušení instruktoři s bohatými zkušenostmi. Pořádáme plavecké kurzy pro všechny, kteří mají chuť a zájem se zdokonalit v plavání. Výuka probíhá v moderním prostředí s využitím nejrůznějších plaveckých pomůcek. K výuce je využíván 25 metrový bazén, pro menší děti malý bazén včetně brouzdaliště. Vyberte si z naší nabídky.

Nabízíme:

Informace o veškerých službách plavecké školy:

Renáta Vinšová
Vedoucí plavecké školy