Vítejte ve Vodním světě Kolín
Dne 13. a 14. 5. 2017 budou ve Vodním světě plavecké závody, podrobnější informace si přečtěte v sekci "NOVINKY" ------- Již brzy si budete moct ověřit platnost a stav kreditu permanentních karet přímo na našich stránkách ----- Plaveme s ČPZP - bližní informace najdete v Novinkách. ---------- Platnost kreditu na přenosných permanentních kartách Vodního světa Kolín je 24 měsíců od posledního nabití.

Plavecká škola

Tým plavecké školy tvoří zkušení instruktoři s bohatými zkušenostmi. Pořádáme plavecké kurzy pro všechny, kteří mají chuť a zájem se zdokonalit v plavání. Výuka probíhá v moderním prostředí s využitím nejrůznějších plaveckých pomůcek. K výuce je využíván 25 metrový bazén, pro menší děti malý bazén včetně brouzdaliště. Vyberte si z naší nabídky.

Nabízíme:

Informace o veškerých službách plavecké školy:

Renáta Vinšová
Vedoucí plavecké školy