Vítejte ve Vodním světě Kolín
Důležité upozornění!!!! Hodiny VODNÍHO AEROBIKU se od 2. 7. přesouvají na LETNÍ PLOVÁRNU ( příchod vnitřní pokladnou) a začátek bude vždy v 19 hod (v případě špatného počasí zůstává ve vnitřním bazénu) ------ Maminky kojenců a batolat - od 10. července pořádáme "Letní intenzivní kurz" pro Vaše děti. Více si přečtěte v sekci Plavecká škola/ Kojenci a batolata --------- Máme pro Vás letní překvapení - "Dny krášlení" - bližší informace v "Novinkách" --------- V levém dolním rohu si můžete ověřit platnost a stav kreditu na Vašich permanentních kartách.

Plavecká škola

Tým plavecké školy tvoří zkušení instruktoři s bohatými zkušenostmi. Pořádáme plavecké kurzy pro všechny, kteří mají chuť a zájem se zdokonalit v plavání. Výuka probíhá v moderním prostředí s využitím nejrůznějších plaveckých pomůcek. K výuce je využíván 25 metrový bazén, pro menší děti malý bazén včetně brouzdaliště. Vyberte si z naší nabídky.

Nabízíme:

Informace o veškerých službách plavecké školy:

Renáta Vinšová
Vedoucí plavecké školy