Vítejte ve Vodním světě Kolín

Máme pro Vás tip na vánoční dárek - na pokladně Vodního světa můžete zakoupit permanentní kartu v dárkovém balení, kterou lze použít na téměř všechny služby nabízené v areálu. Více informací na pokladně.

Na pokladně stále můžete zakoupit samotesty k vlastnímu užití.

Nově jsme pro Vás připravili cvičení jógy proti stresu v solné jeskyni. Přihlásit se můžete na našich webových stránkách pod záložkou relax/ solná jeskyně. Hodina bude vedena zkušeným lektorem.

Plavání těhotných se dočasně necvičí.

Soustředění pro hokejové a hokejbalové kluby

Pro hokejové/hokejbalové soustředění je ideální sportoviště zimního stadionu. Zimní stadion se nachází v klidné zálabské části Kolína, jen kousek od historického centra. Přímo v areálu se mimo in-line plochy, nachází posilovna, ubytování pro méně i více náročné (ubytovna, hotel), restaurace, jež zajistí stravování dle přání klubu. Při špatném počasí lze využít 60metrů dlouhý atletický tunel přímo na zimním stadionu. Okolí stadionu nabízí příjemné prostředí plné zeleně a možnosti dalších aktivit. Možnost výběhů do blízkého lesa – Borky, možnost využití přilehlé asfaltové cyklotrasy u zimního stadionu – in-line brusle, kola atd. V docházkové vzdálenosti 500 metrů je atletický stadion, kde lze trénovat na tartanové dráze, využít fitness a provést kvalitní regeneraci po tréningu. Nové regenerační oddělení je vybaveno saunou s ochlazovacím bazénkem a vířivou vanou. V případě zájmu lze zajistit využití služeb aquaparku, kde mohou sportovci využít páru, vířivky, relaxační oddělení, 25 metrový bazén a v období od června do srpna 50 metrový bazén. Denní časový harmonogram bude naplánován dle individuálních požadavků klubu.

V případě zájmu kontaktujte: sirc@smsk.cz