Vítejte ve Vodním světě Kolín

rezervace - rezervace lze provést nejdříve den předem

Dopravní hřiště - nutná rezervace na našich stránkách. Rezervace je potřeba udělat pro každé dítě zvlášť. Doprovod rezervaci neprovádí. Maximální obsazenost je 10 dětí.

Minigolf - nutná rezervace na našich stránkách. Rezervuje se pouze jedna osoba - s rezervovanou osobou může jít celá rodina sdílící jednu domácnost nebo jedna další osoba.

Vstupné - zakoupíte v dřevěném domečku u turniketu při vstupu na dopravní hřiště. Nelze platit kartou.

Od 1. března se můžete rezervovat na letní příměstské tábory. Pokud budeme nuceni snížit plánovaný počet, upřednostníme rezervace dle pořadí přihlášených.

Plavecká škola

Tým plavecké školy tvoří zkušení instruktoři s bohatými zkušenostmi. Pořádáme plavecké kurzy pro všechny, kteří mají chuť a zájem se zdokonalit v plavání. Výuka probíhá v moderním prostředí s využitím nejrůznějších plaveckých pomůcek. K výuce je využíván 25 metrový bazén, pro menší děti malý bazén včetně brouzdaliště. Vyberte si z naší nabídky.

Nabízíme:

Informace o veškerých službách plavecké školy:

Tomáš Jelínek
Vedoucí plavecké školy Vodní svět Kolín