Vítejte ve Vodním světě Kolín

Máme pro Vás tip na vánoční dárek - na pokladně Vodního světa můžete zakoupit permanentní kartu v dárkovém balení, kterou lze použít na téměř všechny služby nabízené v areálu. Více informací na pokladně.

Na pokladně stále můžete zakoupit samotesty k vlastnímu užití.

Nově jsme pro Vás připravili cvičení jógy proti stresu v solné jeskyni. Přihlásit se můžete na našich webových stránkách pod záložkou relax/ solná jeskyně. Hodina bude vedena zkušeným lektorem.

Plavání těhotných se dočasně necvičí.

Fitness studio MAT

Fitness

Naše posilovna je zaměřená na zdravý životní styl pro širokou veřejnost a všechny věkové kategorie, kondiční cvičení pro správné držení těla, formování problémových partií, posílení a proštíhlení postavy.

Spinning

Spinning je nenáročný na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Spinning klade důraz na správnou techniku jízdy na kole. Získané návyky lze velmi dobře uplatnit v terénu na kole horském i silničním.

Alpinning

Alpinning je ve volném překladu „chůze uvnitř“. Je to aktivita vykonávána skupinou lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních trenažerech tzv. ALPINTRACK trenažerech. Má vynikájící výsledky na redukci váhy, proštíhlení dolních partií těla /hyždě, stehna, lýtka/. V neposlední řadě získáte skvělou kondici.

Fit box

Fitbox jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

Power joga

Power joga je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po které se budete nejen cítit skvěle, pomáhá ale i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.

Aerobic

Aerobic je typickou lekci, na které se naučíte základní kroky aerobiku. Určitě se zapotíte a shodíte přebytečné kilogramy. Cvičení, kde se spolu skloubí, jak klasický aerobik, tak i posilování. Lekce je vhodná pro všechny, kteří si chtějí zacvičit aerobik a zaposilovat si.

Solária

Solárium nám dokáže v každém ročním období zajistit krásně opálenou pokožku. Pobytem na slunci nebo v soláriu je možné zmírnit nemoci jako je lupénka nebo akné. Sluneční paprsky také příznivě působí na duši. Navíc od května 2011 u nás najdete nové solárium od MEGASUNU!

Infra sauna

Infrasauna představuje novou generaci saun, fungujících na zcela odlišném principu než sauny bežne známé a užívané. Infračervené záření proniká do lidských tkání do hloubky a tím vzniká zahřívací efekt. To je vhodné např. před svalovým strečinkem, posilováním, jakýmkoli sportovním výkonem, před pobytem v prostředí s nízkými teplotami...

Vibro plate

Vibro plate - je dokonalým skupinovým cvičebním programem pod vedením Instruktora, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tento program a moderní styl cvičení, který po celém světě nabírá velice rychle na popularitě, Vám umožní procvičit celé tělo, odbourá pomocí 3D vibrací a kmitů tuk po celém těle, redukuje celulitidu, posílí Vaše tělo za 30 min.VIBRO PLATE Vám změní životní styl a omladí nejen na duši.

TRX

TRX - Nebaví Vás cvičení v posilovně ? Chcete zpevnit a vyrýsovat postavu? Bolí Vás záda a potřebujete posílit stabilizační svalstvo nebo chcete konečně efektivně zhubnout a zlepšit kondici? Vyzkoušejte TRX !!! Novinka ovládající celý svět právě pro svoji jednoduchost a efektivitu! Pouze dva zavěšené popruhy,váha a náklon Vašeho těla! Zátěž a intenzita je pouze na Vás, proto je cvičení vhodné pro každého bez rozdílu věku i kondice. Neustálým zapojením všech svalových skupin rychlé výsledky!

Bosu

Bosu - cvičení je výjimečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly (posturální), které na rozdíl od našich předků vinou moderního stylu života nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů. Provádění cviků na bosu nezatěžuje klouby, pomocí držení rovnováhy stimuluje svaly v těle zajišťující správné zakřivení páteře a postavení pánve. BOSU ® je určený pro širokou škálu tréninků od balančních či rehabilitačních až po posilovací tréninky.

Zumba

Zumba - je fitness program, který kombinuje aerobní cvičení s prvky latinsko-amerických tanců. Je vhodná pro káždého, bez ohledu na věk a taneční úroveň. Zumba je zábavná, jednoduchá a efektivní! Atmosféra nepřipomíná cvičení, ale spíš party s rytmickou hudbou. Při zumbě zapomenete, že vlastně cvičíte.

Více informací na tel. čísle 321 710 331 a www.fitnessmat.cz.