Vítejte ve Vodním světě Kolín

Ve dnech 1. a 2. 10. 2022 budou ve Vodním světě probíhat plavecké závody. V sobotu se bude bazén pro veřejnost otevírat kolem 18 hod a v neděli kolem 16 hod.

Dne 3. 10. probíhá ve Vodním světě Kolín ranní plavání od 6 do 8 hod pro seniory a osoby se zdravotním postižením za symbolickou 1 Kč.

Plavání těhotných se dočasně necvičí.

Kontakt
e-mail:solnajeskyne@smsk.cz
Tel: 724 191 222

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu, ale především jde o posílení a regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Pravidelná masáž je vynikajícím doplňkem cvičení případně jiné fyzické zátěže. Pomáhá udržet fyzické, mentální i emoční zdraví lidí, kteří se účastní sportovních nebo jiných fyzicky namáhavých aktivit. Zlepšuje jejich výkony tím, že udržuje svaly na vrcholu jejich flexibility a síly a potlačuje jakékoli nepříjemné vedlejší účinky náročné aktivity, např. ztuhlost a bolest svalů. Sportovní masáž také snižuje nervozitu a udržuje tak člověka mentálně čistého, ale přitom klidného.

Účinky masáže:

  • Změkčuje a natahuje svalová vlákna
  • Zdokonaluje pohyblivost a ohebnost
  • Zvyšuje hbitost a energetickou hladinu
  • Zlepšuje výměnu tekutin a jejich oběh
  • Zvyšuje lymfatickou drenáž
  • Redukuje srůsty po jizvách v tělních tkáních
  • Pomáhá při regeneraci a k pocitu celkové pohody

„Masáž snižuje krevní tlak, avšak bez zvyšování aktivity srdce – srdeční činnost se naopak snižuje (jak její síla, tak frekvence). Jakoby stlačující ruce maséra fungovaly jako dvě další hnací srdce.“

Ceník

Druh masáže/služby Cena
Masáž zad 30 min 350 Kč
Masáž zad a šíje 45 min 450 Kč
Masáž celková 60 min 800 Kč
Masáž celková 90 min 1 200 Kč
Masáž horních končetin 30 min 350 Kč
Masáž dolních končetin 45 min 450 Kč
Masáž zážitková v solné jeskyni 60 min 1 000 Kč