Vítejte ve Vodním světě Kolín

Dnes na dopravním hřišti probíhá dopravní soutěž, proto bude dopravní hřiště pro veřejnost otevřeno nejpozději ve 13 hod.

Dne 9. 6. 2022 budou ve Vodním světě Kolín probíhat Kolínské sportovní dny základních škol a bazén bude od 11 hod do 15:30 hod pro veřejnost uzavřen.

Plavání těhotných se dočasně necvičí.

Kontakt
e-mail:solnajeskyne@smsk.cz
Tel: 724 191 222

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu, ale především jde o posílení a regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Pravidelná masáž je vynikajícím doplňkem cvičení případně jiné fyzické zátěže. Pomáhá udržet fyzické, mentální i emoční zdraví lidí, kteří se účastní sportovních nebo jiných fyzicky namáhavých aktivit. Zlepšuje jejich výkony tím, že udržuje svaly na vrcholu jejich flexibility a síly a potlačuje jakékoli nepříjemné vedlejší účinky náročné aktivity, např. ztuhlost a bolest svalů. Sportovní masáž také snižuje nervozitu a udržuje tak člověka mentálně čistého, ale přitom klidného.

Účinky masáže:

  • Změkčuje a natahuje svalová vlákna
  • Zdokonaluje pohyblivost a ohebnost
  • Zvyšuje hbitost a energetickou hladinu
  • Zlepšuje výměnu tekutin a jejich oběh
  • Zvyšuje lymfatickou drenáž
  • Redukuje srůsty po jizvách v tělních tkáních
  • Pomáhá při regeneraci a k pocitu celkové pohody

„Masáž snižuje krevní tlak, avšak bez zvyšování aktivity srdce – srdeční činnost se naopak snižuje (jak její síla, tak frekvence). Jakoby stlačující ruce maséra fungovaly jako dvě další hnací srdce.“

Ceník

Druh masáže/služby Cena
Masáž zad 30 min 350 Kč
Masáž zad a šíje 45 min 450 Kč
Masáž celková 60 min 800 Kč
Masáž celková 90 min 1 200 Kč
Masáž horních končetin 30 min 350 Kč
Masáž dolních končetin 45 min 450 Kč
Masáž zážitková v solné jeskyni 60 min 1 000 Kč