Vítejte ve Vodním světě Kolín

Máme pro Vás tip na vánoční dárek - na pokladně Vodního světa můžete zakoupit permanentní kartu v dárkovém balení, kterou lze použít na téměř všechny služby nabízené v areálu. Více informací na pokladně.

Na pokladně stále můžete zakoupit samotesty k vlastnímu užití.

Nově jsme pro Vás připravili cvičení jógy proti stresu v solné jeskyni. Přihlásit se můžete na našich webových stránkách pod záložkou relax/ solná jeskyně. Hodina bude vedena zkušeným lektorem.

Plavání těhotných se dočasně necvičí.

Soustředění pro pro atletické oddíly

Pro účely atletických soustředění mohou oddíly využít nový moderně zařízený areál atletického stadionu. Stadion se nachází v klidné zálabské části Kolína, jen kousek od historického centra. Přímo v areálu jsou situovány 400 metrový a 300 metrový atletické ovály, posilovna, nové regenerační oddělení vybavené saunou s ochlazovacím bazénkem, odpočívárnou a vířivou masážní vanou. Ubytování pro méně i více náročné (ubytovna, hotel) lze zajistit v 500 metrů vzdálené zimním stadionu, kde se nachází také restaurace, ve které Vám zajistíme stravování dle přání. Při nepříznivém počasí lze využít 60 metrů dlouhý atletický tunel přímo na zimním stadionu. Okolí stadionu nabízí příjemné prostředí plné zeleně a možnosti dalších aktivit. Možnost výběhů do blízkého lesa – Borky, možnost využití přilehlé asfaltové cyklotrasy u atletického stadionu – in-line brusle, kola atd.. V případě zájmu lze zajistit využití služeb aquaparku, kde mohou sportovci využít páru, vířivky, relaxační oddělení, 25 metrový bazén a v období od června do srpna 50 metrový bazén. Denní časový harmonogram bude naplánován dle individuálních požadavků oddílu.

V případě zájmu kontaktujte: sirc@smsk.cz